bitcoin code screen

Bitcoin Code: Marzenie o łatwym zarobku czy Bitcoinowy przekręt?

Bitcoin Code znany również przez wielu jako The Bitcoin Code jest przedstawiany jako system do generowania łatwych pieniędzy. Czy to prawda, czy kolejne oszustwo?

Porozmawiamy o tym i o wielu innych rzeczach w artykule na temat The Bitcoin Code.

bitcoin code

 • Chcieliśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że kryptowaluta bitcoin z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej osób chce inwestować i osiągać szybkie zyski poprzez handel bitcoinami.
 • Niestety, nie jest to takie proste, jak wszyscy by tego chcieli.
 • Trading online jest sam w sobie bardzo niebezpieczny, ponieważ można stracić cały zainwestowany kapitał. Nawet jeśli zdecydujesz się na inwestowanie i handel bitcoinami, sytuacja pozostaje taka sama.
  Strona internetowa Bitcoin Code obiecuje szybkie i łatwe wzbogacenie się. Ma to być bardzo dochodowy system (według nich) oparty na bitcoinie. Zanim zaczniesz inwestować z każdym systemem, należy zadać sobie pytanie, czy ten system jest naprawdę niezawodny czy jest kolejnym oszustwem, jak wiele innych.
 • Pytanie brzmi, czy Bitcoin Code naprawdę działa?! Czy sądzisz, że to naprawdę możliwe, aby wzbogacić się w ciągu kilku tygodni z Bitcoin Code?
 • Niestety nie ma czegoś takiego jak szybkie i łatwe wzbogacenie się (jak wielu chciałoby, abyś uwierzył). Jeśli ta teoria zostałaby potwierdzona, to Bitcoin Code przestałby działać. Jeśli istnieje możliwość, że metoda Bitcoin Code nie działa, tzn. nie jest możliwe, aby wzbogacić się w krótkim czasie bez robienia czegokolwiek, czy w takim razie możemy uznać Bitcoin Code za oszustwo?
 • Oczywiście nie jesteśmy w stanie tego powiedzieć. Stwierdzenie, czy jest to oszustwo, czy nie, będzie należało do właściwych organów. My to tylko przeanalizujemy. Jeśli Bitcoin Code jest oszustwem, to wyrok skazujący jego twórców będzie należał do wymiaru sprawiedliwości.

Ostrzeżenie!

bitcoin code interface

Nie jesteśmy w stanie określić, czy system jest oszustwem czy nie. Jednocześnie nie można powiedzieć, że z Bitcoinem nie można osiągnąć wysokich zysków. Swego czasu było ich kilka i wszystko zależy od przedsiębiorcy i jego chęci do inwestowania. Z pewnością, jeśli zainwestujesz 500 zł w handel CFD na Bitcoinie, będzie to prawie niemożliwe, aby stać się milionerem.

Bitcoin z pewnością będzie generował zyski, mogą one być nawet dość wysokie! Ale to zadziała tylko dla tych, którzy handlują bezpiecznie, na autoryzowanych i regulowanych platformach, takich jak te, które wymieniliśmy poniżej.

Nie możemy powiedzieć o Bitcoin Code (ponieważ nie jest to autoryzowana platforma i oczywiście nie jest nadzorowana przez żaden organ), że jest oszustwem. Nie testowaliśmy go, ponieważ nie ufamy nikomu, kto nie jest regulowany przez organ regulujący. Może się również zdarzyć, że w ciągu kilku dni KNF wyda ostrzeżenie dla deponentów, aby ostrzec ich przed Bitcoin Code. Może się to również nie wydarzyć. To od Ciebie zależy, czy jest to bezpieczny system, czy nie.

CO OBIECUJE BITCOIN CODE?

 • Bitcoin Code (TheBitcoinCode) to platforma, która obiecuje łatwe pieniądze (do 65 000 zł dziennie). Jest to z pewnością coś niemożliwego, biorąc pod uwagę, że wszystko zależy od rynku i zainwestowanego kapitału. Nie można z góry określić, ile można zarobić, a ile nie.
 • Jeśli przeanalizujemy opinie i recenzje na temat Bitcoin Code, możemy dowiedzieć się, że nie każdy zarobił, a zwłaszcza nie każdy był w stanie odzyskać zainwestowane pieniądze.
  Kiedy przeanalizowaliśmy stronę Bitcoin Code, odkryliśmy, że jest to słabo wykonana strona. Wynika to z prostego faktu, że nie jest jasne, jak taki robot ma działać.
 • Z tego, co co się dowiedzieliśmy, Bitcoin Code jest algorytmem, który pozwala generować wysokie zyski z wahań cen bitcoinów na rynkach finansowych. W tej chwili wiemy tylko, że handlowcy będą mogli zarabiać z systemem BitCoin Code w prosty sposób i to ponad 65 000 zł na dzień.
 • Jak wspomniano powyżej, ten rodzaj zysku nie jest prawdziwy i nigdy nie może istnieć! Powód? Już Ci mówimy!
 • Wszyscy handlowcy, którzy są niedoświadczeni i nie mogą sobie pozwolić na inwestowanie dużych ilości kapitału, nie będą w stanie zarobić! Nie będą w stanie osiągnąć tych liczb nawet przy użyciu regulowanych platform!

CZY BITCOIN CODE DZIAŁA?

Z pewnością nie jest to sprawdzony system. To naprawdę zależy od punktu widzenia.

Na przykład, jeśli spojrzeć na to z punktu widzenia twórcy Bitcoin Code, jest to system nagradzania. Dla tych osób jest to metoda, która działa naprawdę dobrze i przynosi duże zyski.